+90 246 233 03 84

Sosyal Medyada Biz}

Web Sayfamız Hizmetinizde
Şirketimizin web sayfası hizmetinize açılmıştır. Kurumsal bilgilerimizin yanı sıra, hizmet verdiğimiz alanlar ve ürünlerimize ait bilgileri bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Hür Peyzaj Mimarlık İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti. 1994 yılı Kasım ayında Ankara’da kurulmuştur. 1994 – 1997 yılları arasında Ankara’da peyzaj proje ve uygulamaları konularında faaliyet göstermiştir.

1997 yılı içerisinde Süleyman Demirel Üniversitesi’nde üstlenilen inşaat taahhüt işi sonrasında; faaliyetlerini ağırlıklı olarak Isparta’da inşaat taahhüt, çelik konstrüksiyon, çatı ve cephe kaplama sistemleri ve uygulamaları, asma tavan sistemleri ve yalıtım sektörlerine yönelik olarak sürdürmeye devam etmiştir.

2003 yılı Ağustos ayında teşhir ve satış mağazası açan firmamız; uygulama işlerinde kullanmış olduğu ürünlerin perakende ve toptan satışına da başlayarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir.

2006 yılı içerisinde şirket merkezini Ankara’dan Isparta’ya taşıyan firmamız; toptan ve perakende ürün satışının yanı sıra Isparta ve çevre illerde de taahhüt işleri üstlenmeye devam etmiştir.

Sektörün lider ve saygın markalarının bayiliklerini de üstlenen firmamız; deneyimlerine güvenen müşterileri için en doğru ürün, en iyi çözüm ve en uygun maliyetle “çözüm ortağı” olmaya, güvene dayalı uzun soluklu ilişkiler geliştirmeye ve sürdürmeye önem vermektedir.