+90 246 233 03 84

Sosyal Medyada Biz}

Web Sayfamız Hizmetinizde
Şirketimizin web sayfası hizmetinize açılmıştır. Kurumsal bilgilerimizin yanı sıra, hizmet verdiğimiz alanlar ve ürünlerimize ait bilgileri bulabilirsiniz.

JOTUN BOYA

JOTUN BOYA
▪ İÇ CEPHE ÜRÜNLERİ
▪▪ FENOMASTIC SERİSİ
Fenomastic, farklı parlaklık seçenekleri sunan iç cephe serisidir. Uygulama sırasında ve sonrasında koku problemi yaşanmaz. Zararlı bileşenler içermeyen, çevre dostu bir formülasyona sahiptir. Düşük V.O.C. oranı ile iç ortam hava kalitesine katkıda bulunur. Sınırsız renkseçeneğiyle hayalinizdeki her renkte üretilebilir ve özel dokusu sayesinde kolaylıkla silinebilir.
▪▪ GÜZEL EVİM SERİSİ
Mükemmel renk deneyimi ve doğal dokusuyla Fenomastic Güzel Evim Serisi, en güzel evlerin boyasıdır. Renkler daha zengin ve yumuşak, duvarlarsa pürüzsüz ve doğal bir görünüme kavuşur. Fenomastic Güzel Evim serisi su bazlıdır. Kokusuz olması özelliğiyle, evinizi yılın her anında renklendirebilirsiniz. Yüksek kapatıcılık ve kolay uygulama özellikleri sayesinde kısa sürede boya uygulamanızı tamamlayabilirsiniz. Böylece geriye sadece yeni renklerinizin keyfini çıkarmak kalır.
DIŞ CEPHE ÜRÜNLERİ
▪▪ JOTASHIELD SERİSİ
Jotashield, %100 saf akrilik, farklı tekstür alternatiflerine sahip, su bazlı dış cephe serisidir. Dış cephelere estetik bir görünüm kazandırırken zorlu hava şartlarına karşı uzun dönemli koruma sunar, yapılara değer katar. Jotashield Serisi, yüksek performanslı ve UV dayanımlı geniş renk alternatiflerine sahiptir. Dayanıklılığını saf akrilik bağlayıcısından, mükemmel yapışma, su ve UV dayanımı özelliklerinden alır. Tuz ve karbondioksite karşı koruma sağlayarak yüzeye nefes aldırır. Böylece yüksek performans gösterir, bakım-tutum periyotları arasında geçen sürenin uzamasını sağlar ve boya uygulamalarını yatırım haline getirir.
▪ DEKORATİF ÜRÜNLER
▪ ZEMİN ÜRÜNLERİ
Dünya çapındaki birçok beton zemin Jotun tarafından korunmaktadır. Beton zeminlerin, kimyasallar, çevresel kirlenmeler, aşınma ve diğer potansiyel zarar verici kriterler nedeniyle korunması gerekmektedir. Jotafloor ürünleri ve sistemleri zeminin ömrünü uzatırken çeşitli renk seçenekleri ile estetik bir görünüm de sunar. Zeminin en iyi şekilde korunması için yüksek dayanıklılık sağlayan Jotafloor Rapid Dry WB ve mükemmel penetrasyon özelliğine sahip astar Jotafloor Sealer WB kullanılmalıdır.
▪ AHŞAP ÜRÜNLERİ
İskandinav mimarisinin vazgeçilmezi ahşap; ahşap korumasının vazgeçilmezi ise Jotun’dur. Sert İskandinav iklimine dayanmak üzere geliştirdiği verniklerle Norveçli Jotun, tüm dünyada ahşap koruma ürünlerinde aranan ve tercih edilen bir marka olmuştur.

Detaylı bilgi için, www.jotun.com.tr

 

 

 

 

06 Mart 2017
340 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN